Ikon Ryssland
2019-09-02
673263
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
IKON, 1900-talets början, Ryssland, tempera/olja på panna, ca 36 x 31 cm
Krackeleringar, färgbortfall