Sängskåp
2019-09-05
673241
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SÄNGSKÅP, 1 par, Art déco, 1900-talets första hälft, fanérade med valnöt, inredning med en hylla, höjd ca 66, 46,5 x 50 cm
Slitage, ställvisa fanérskador, ett lås saknas, ett lås defekt