Matgrupp i gustaviansk stil
2019-09-02
673199
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av 1 bord och 4 stolar, höjd på bord ca 75, diameter 110 samt 2 iläggsskivor á 30, sitthöjd på stolar ca 45 cm
Bruksslitage