Ampel 1800-tal
2019-09-05
673186
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1800-tal, för 6 ljus, bemålat och förgyllt trä och metall, gjuten dekor, höjd 72 cm
Dekorskador, enstaka kedjelänkar saknas