Olle Bonniér, Komposition
2019-11-10
673155
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925-2016): Komposition, signerad OB, blandteknik, bladmått 36,5x36 cm, med ram 43x42 cm
Proveniens: Edsviken Konsthall AB
Ej examinerad ur ram