Golvlampa 1900-talets mitt
2019-09-03
673141
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3-armad, fotplatta fanérad i mahogny, beslag i mässing, totalhöjd ca 175 cm, originalskärmar medföljer
Brukslitage, skärmar med skador