Niki Cash
2019-09-06
673135
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NIKI CASH (född 1973): Två kompositioner, gicklé tryck, signerade och numrerade, varav en 22/60, den andra numirerad 29/60, ca 52x60 cm
Smärre slitage