Paret ljusstakar i silver
2019-09-04
673054
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, rokokostil, 1900-tal, höjd ca 20 cm, fylld botten
Bruksslitage, behov av puts, fylld botten