Sven Lidberg litografi
2019-09-02
673035
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (född 1944): Torghandel, signerad Sven Lidberg, 4/280, färglitografi, 70x56 cm