Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
KARAFFER, 1 par, 1800-tal, med förgylld metallmontering, FLASKOR, 2 st., glas, 17/1800-tal, slipad/etsad dekor, höjd ca 21-27 cm
En porslinplakett skadad, en flaska glassjuk
673023
2019-09-05