Vägglyktor från Klassiska Lyktor
2019-09-02
672935
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLASSISKA LYKTOR, vägglampor 1 par, 1900-talets andra hälft, typ 321, mässing, för två ljus vardera, etikettmärkta, ca 27x25 cm
Smärre slitage, lampåhållare med fläckar