Anita Fröding oljemålning
2019-09-08
672879
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Över vida vatten", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 120x135 cm, oramad