Robert Benson oljemålningar
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ROBERT BENSON (född 1939): (2 st), Diptyk, Tulpaner, signerad och daterad R. Benson 1983, olja på duk, ca 72x92 cm
Kuntoraportti
672780
Päivämäärä:
2019-09-02