Golvvas Kina
2019-09-06
672740
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, 18/1900-tal, porslin, Kina, dekor i emaljfäger av figurscener, höjd ca 61 cm
Skador, naggar