Madeleine Pyk litografi
2019-09-04
672595
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Hundpatrullen, signerad och numrerad, färglitografi, 205/280 cm bladmått ca 57x45 cm