Roland Svensson litografi
2019-09-01
672542
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Saltboden, Gillöga, signerad roland S, /60, färglitografi, bildmått ca 34x28 cm
Något blekt glas