Oidentifierad konstnär 1700-tal oljemålning
2019-09-01
672541
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Flicka med blomsterkrans, olja på duk, ca 61x46,5 cm
Dukhål, lagningar, färgbortfall retuscheringar samt krackeleringar