Bordslampa Kina 1800-tal
2019-09-01
672530
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS / BORDSLAMPA, 1800-tal, porslin, Kina, balusterformad, höjd inkl. lampsockel 30 cm
Ursprungligen med hänklar (lagningar)