Kenneth Martin
2019-09-11
672515
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KENNETH MARTIN: "Chance and Order 1", färgserigrafi, signerad, daterad 71 samt numrerad 8/75, bladstorlek 68 x 68 cm.
Ej examinerad ur ram.