Karl Mårtens färglitografi
2019-09-01
672463
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Uggla, signerad Karl Mårtens, sigillstämplad, 126/180, färglitografi, bildmått ca 70x53 cm