Pablo Picasso
2019-08-30
672354
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, 1954 tryckt hos Mourlot, daterad i trycket, 3.2.54.I,
ca 23x31 cm