M Pyk färglitografi
2019-08-30
672329
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Skridskoseglaren, signerad och daterad Madeleine Pyk -76, 88/200, färglitografi, ca 45x37 cm