Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SANDRO CHIA (Italien, född 1946): The Thief,1989, signerad och numrerad Chia H.C V/VI, carborundum etsning, 130x98 cm
672314
2019-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här