Bojan
2019-09-07
672204
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOJAN, porslin, kina, dekor av flodlandskap i underglasyrblått, 1800-tal.
Bruksslitage, tillverkningsdefekter, nagg på locket.