Bordslampa silver
2019-08-30
672151
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, silver, troligen Danmark, 1900-talets första hälft, reliefdekor med figurscener i rokokostil, silverfotens höjd 33 cm, total höjd 66 cm
Bruksslitage