Takarmatur Nils G Hanssons
2019-08-30
672139
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, 8 armar, glaskupor i frostat opalglas, höjd ca 70, diameter 54
Proveniens:
Nils G Hanssons Armatur & Metallverkstad
Saknar stoppskruv, saknar 2 glaskupor ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen