Esaias Thorén färglitografi
2019-09-03
672113
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, färglitografi 56/750, bildmått ca 42x50 cm
Fuktrand nertill