Glasservisdelar 50 st
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
GLASSERVISDELAR, 50 st, "Silvia", Ingeborg Lundin Orrefors respektive "Prince", Göran Wärff, Kosta Boda, 6 snapsglas, 11 seltersglas, 6 likörglas, 10 starkvinsglas, 11 vitvinsglas samt 6 rödvinsglas.
Bruksslitage, två snapsglas med kantnagg.
672022
2019-09-09