Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
CARL FREDRIK AAGAARD (1833-1895): skogsmotiv, olja på duk, signerad C F Aagaard
Smärre slitage
671978
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här