Serveringsvagn 1900-tal
2019-08-29
671941
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mässing, avtagbara brickor, på hjultrissor, höjd 64, 51x33 cm