Ljusstakar silver Köpenhamn omkring 1800
2019-08-29
671936
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, omkring 1800, Köpenhamn, otydliga mästarstämplar, probör Frederik Fabritius (verksam Köpenhamn 1787-1823), höjd 23 cm, fyllda
Bucklor