Bordslampa 1900-talets mitt
Avslutad
2019-08-29
671837
| Klubbat belopp | 300 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSARMATUR, 1900-talets mitt, stomme i mässing, skärm i veckad textil, höjd ca 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen