Ulf Greder litografi
2019-08-29
671758
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Antikhandlaren", signerad Greder, 234/360, färglitografi, bildmått ca 50x60 cm
Ej examinerad ur ramen