Jacques Deshaes oljemålning
2019-08-28
671712
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JACQUES DESHAIES (1941-2005), Komposition, otydligt signerad och daterad 96, olja på duk, ca 71x70 cm