Bordslampa
2019-08-30
671661
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, bemålat träklot, naturscen, 1930/40-tal, höjd (inkl skärm) ca 58 cm
Bruksslitage. Ej funktionstestad