Taklampa
2019-08-29
671623
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1960/70-tal, upphängingen i vinkel mot lampan, plast med detaljer i metall och trä, höjd från kopp till skärm ca 49 cm, kupans diameter 39 cm,
Funktionen garnteras ej, bruksslitage