Bernhard Oscarsson oljemålning
2019-08-30
671537
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): ´´Bjäredräkten´´ signerad och daterad Oscarsson 1958, olja på duk, ca 50x61 cm