Marika Lang 5 färglitografier i mapp
Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
MARIKA LANG (född 1961): mappen "Flärd", 5 st färglitografier, "Café Opera", "Östermalmshallen", "Nalen", "Nobelmiddagen" samt "Sturebadet", signerade Marika Lang och numrerade, bladstorlek 61x82 resp 82x61 cm
Sedvanligt slitage. Veck på hörn.
671453
2019-08-28