Takampel 1800-tal
2019-09-07
671443
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKAMPEL, 1800-tal, glas och mässing, ljushållare för ett ljus, höjd ca 25 cm
Slitage