Smyckesskrin i form av pyramid
2019-08-28
671326
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SMYCKESSKRIN, 1980-tal, glas, pyramidformad, en låda, höjd , 24x24 cm
Bruksslitage