Golvvas Kina 1800-tal
2019-08-28
671258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1800-talet, med hänklar, dekor av bl.a. lotusblommor, höjd ca 42 cm
Beläggningar inuti, glasyrmistor, mikronagg kan förekomma, smuts