Peter Dahl färglitografi
2019-08-28
671089
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Fredmans epistel nr 32, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 28x43 cm
Ej examinerad ur ramen