Soile Yli-Mäyry oljemålning
2019-11-03
671085
| Klubbat belopp | 1 150 EUR |
| Utropspris | 1 000 EUR |
SOILE YLI-MÄYRY (1950-) "Sandeld", signerad samt daterad 1995, olja på duk, 85x70 cm