Richard Ryan
2019-08-27
671018
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Komposition, signerad, inkjet, ca 62x48 cm
Vissa märkningar och slitage.