Vas, Kina
2019-08-28
671009
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, kina, tidigt 1900-tal, polykrom dekor med blommor, höjd ca 23 cm
Smärre slitage