Frans Wilhelm Odelmark Dogens palats
2019-08-27
670865
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937):
Dogens palats, Venedig, signerad F.W. Odelmark, olja på duk, ca 128x104 cm