Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-08-27
670864
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn, olja på duk, ca 51x56 cm
Smärre färgborfall