Shaker
2019-08-26
670841
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SHAKER, nysilver, art deco, 1930-tal, hexagon form, höjd ca 23 cm
Smärre slitage och mindre bucklor