Tallrikar Kina 17/1800-tal
2019-09-07
670817
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 6 dlr, Kina, 17/1800-tal, diameter ca 22-25 cm
Naggar, 1 tallrik med sprickor