Shaker i silver
2019-09-07
670758
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SHAKER, silver, otydliga stämplar, märkt med svenska kontrollstämplar samt 0,835, höjd ca 25 cm, vikt ca 485g
Repor förekommer